امروزه علی رغم گسترش و کثرت انواع رسانه ها ، تبلیغات تصویری و یا همان فیلم صنعتی تاثیر گذارترین شیوه تبلیغاتی ، اطلاع رسانی و ارتباطی می باشد. چرا که محدودیتی در زمینه کیفیت و ساخت آن وجود ندارد و با بهره مندی از صداوتصویر، برنامه ریزی اصولی و مشاوره به موفقیت صد در صد خواهید رسید. تبلیغات نوین ، تلاشی است پیوسته در جهت ایجاد یا شکل دادن رخدادها برای تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان و مشتریان با کار فکری و گروهی در جهت شناساندن محصولات ، خدمات ، فرآیند تولید ، دستاوردها ، فعالیت ها ، برجسته سازی نکات مثبت ، پیشرفت علمی و صنعتی ، پروژه ها و نمایش آن برای افرادی است که امکان حضور و بازدید از کارخانه برایشان فراهم نیست. رسیدن به موفقیت یک هنر است ولی آنچه که تبلیغات را به یک صنعت مبدل می کند تاثیر بی بدیل تبلیغات به شکوفایی صنعت است که می تواند گامی موثر در جهت پیش برد اهداف مدیران کارخانجات باشد.

انیمیشن جایگاهی برای نوآوری است ، هر چه در ذهن بتوان تصور کرد ، می توان در انیمیشن به تصویر کشید. در انیمیشن سازنده و یا تولید کننده تنها محدود به واقعیت ها نیست ، هر چه غیر واقعی و یا تخیلی را می توان جهت تبلیغ به کار برد. برای تبلیغ می توان بی نهایت موجود خلق کرد و یا از حرکت دوربین های پیچیده که در تصویربرداری زنده امکان ساخت آن نیست بهره برد. انیمیشن ضمن آن که ارزش سرگرم کننده آنی دارد ، می تواند در سریعترین زمان ممکن مفهوم را انتقال دهد . انیمیشن اساسأ ربطی به سن و سال ندارد و می تواند برای همه گروههای سنی تولید شود.

عکاسی صنعتی شاخه ای از عکاسی است که به سفارش و نیاز سازمانها و ارگانها به منظور ثبت فرآیندهای تولید ، خدمات ، محصولات و یا تجهیزات سازمانی انجام می گیرد . شرکت آرتا هنر با استفاده از تجهیزات مناسب و نورپردازی دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از سوژه را ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات مورد نظر به نمایش گذارده شود.

جهت انتقال اطلاعات تجاری ، تبلیغاتی ، فرهنگی و موارد مشابه از ابزارهای مختلفی بهره برداری می شود که می توان به تیزرها ، کاتالوگ ها ، مقالات و یا آلبوم های تصاویر اشاره کرد. با استفاده از نرم افزارهای مالتی مدیا می توان کلیه ابزارهای یاد شده با امکانات منحصر به فرد در هم آمیخت و پروسه انتقال اطلاعات را به بهترین وجه انجام داد که این امر نیز موجب کاهش هزینه های مربوطه می گردد. نرم افزارهای مالتی مدیا با بهره گیری از بخش های متنی ، گرافیکی ، فیلم ، انیمیشن و صدا از بهترین و کاملترین روشها جهت معرفی شرکتها – محصولات و موارد دیگر می باشد.


درباره ما
آرتا هنر با بيش از يک دهه فعاليت در عرصه صنعت تبليغات خصوصا در حوزه ساخت فيلم هاي تبليغاتي – صنعتي و نرم افزار هاي چند رسانه اي مفتخر است با بسياري از شرکت هاي توانمند کشور عزيزمان همکاري داشته باشد. تبليغات نوين ، تلاشي است پيوسته در جهت ايجاد يا شکل دادن رخداد ها براي تحت تاثير قرار دادن مخاطبان و مشتريان با کار فکري و گروهي در جهت شناساندن محصولات ، خدمات ، فرآيند توليد ، دستاوردها ، فعاليت ها ، برجسته سازي نکات مثبت ، پيشرفت علمي و صنعتي و نمايش آن براي اشخاصي است که امکان حضور و بازديد از کارخانه برايشان فراهم نيست و نمايش آن در نمايشگاه ها داخلي و خارجي.
CopyRight By Arta Honar.Co , Design By Arta Honar