.::Arta Honar::. 
 
درباره آرتا هنر

آرتا هنر با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه صنعت تبلیغات خصوصا در حوزه ساخت فیلم های تبلیغاتی – صنعتی و نرم افزار های چند رسانه ای مفتخر است با بسیاری از شرکت های توانمند کشور عزیزمان همکاری داشته باشد.

تبلیغات نوین ، تلاشی است پیوسته در جهت ایجاد یا شکل دادن رخداد ها برای تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان و مشتریان با کار فکری و گروهی در جهت شناساندن محصولات ، خدمات ، فرآیند تولید ، دستاوردها ، فعالیت ها ، برجسته سازی نکات مثبت ، پیشرفت علمی و صنعتی و نمایش آن برای اشخاصی است که امکان حضور و بازدید از کارخانه برایشان فراهم نیست و نمایش آن در نمایشگاه ها داخلی و خارجی.

درباره آرتا هنر
 
درباره ما
آرتا هنر با بيش از يک دهه فعاليت در عرصه صنعت تبليغات خصوصا در حوزه ساخت فيلم هاي تبليغاتي – صنعتي و نرم افزار هاي چند رسانه اي مفتخر است با بسياري از شرکت هاي توانمند کشور عزيزمان همکاري داشته باشد. تبليغات نوين ، تلاشي است پيوسته در جهت ايجاد يا شکل دادن رخداد ها براي تحت تاثير قرار دادن مخاطبان و مشتريان با کار فکري و گروهي در جهت شناساندن محصولات ، خدمات ، فرآيند توليد ، دستاوردها ، فعاليت ها ، برجسته سازي نکات مثبت ، پيشرفت علمي و صنعتي و نمايش آن براي اشخاصي است که امکان حضور و بازديد از کارخانه برايشان فراهم نيست و نمايش آن در نمايشگاه ها داخلي و خارجي.
CopyRight By Arta Honar.Co , Design By Arta Honar